Roseteddy a Darčekové krabičky sa spojili

About Roseteddy

Drahí naši fanúšikovia. S potešením si vám dovoľujeme oznámiť, že sme sa spojili s darcekovekrabicky.com 🎁 Stali sa našou súčasťou. Odteraz patria pod www.roseteddy.sk.

Pomaličky rozširujeme pre vás ponuku o krásne darčekové krabičky vhodné ako darček na narodeniny, meniny či výročie. V našom blogu budete môcť čoskoro nájsť viacero rozhovorov, článkov o darčekoch a cestovaní 😉 Čoskoro očakávajte oznámenie ďalšej spolupráce.

Na znak toho, že chceme byť bližšie k vám, sme sa rozhodli podporovať lokálne komunity ako počas koncertu Helenine oči. Naše ceny v tombole odovzdával DJ Branislav Slezák.

 

 

Darčekové krabičky sa stávajú čím ďalej tým viac obľúbenou formou originálneho darčeka.
V jednoduchosti je totiž sila. Ich tvorcovia sa navyše naplno snažia vcítiť do cieľovej skupiny pri každej krabičke a takýmto kvalitne pripraveným darčekom naozaj potešiť chuťové poháriky obdarovaného, prípadne i iné zmysly. Nie je tu, teda, čo pokaziť.

Alebo áno? Sú darčekové krabičky pre Vás naozaj vhodný darček?

Existujúce rôzne formy darčekových krabičiek. Tvorcovia sú tu skutočne kreatívny. Začínalo sa darčekovými balíčkami. Mnohí si určite pamätajú mikulášske darčekové balíčky. Potom sa pokračovalo darčekovými košmi.

A teraz sa najobľúbenejšími stávajú darčekové krabičky.

Pre koho sú darčekové krabičky vhodné?

V dnešnej rozmanitej dobe sa dá očakávať, že zoženiete darčekový balíček dokonca i pre svojho psíka 🙂

Ale teraz vážne. Na výber máte naozaj širokú škálu produktov. Či je to darčeková krabička pre ženu, pre muža, pre mamu, pre otca, prarodičov, kolegu, šéfa, tetu, strýka, kamaráta, kamarátku, vždy si vyberiete. V tom je tá krása – univerzálnosť a maximálna cielenosť v jednom.

Načo si dať pri výbere darčekovej krabičky pozor?

Tak, ako všade i v tomto obore môžete naraziť na predajcov, ktorí pri snahe o, čo najnižšiu cenu priškrtia kvalitu krabičky. Uistite sa, že Vami zvolený dodávateľ Vám skutočne dodá kvalitný tovar. Žiadna šedivá čokoláda. Žiadne lacné produkty.

Ako hodnotia zákazníci darčekové krabičky?

Najviac si vážia originality a elegantného aranžovania. Darčekové krabičky vyzerajú veľmi vkusne, a tak naplno uspokoja estetický dojem. Ďalej predovšetkým kvality produktov, ktoré nájdu vo vnútri krabičky. Kvalitné a nevšedné suroviny sú kľúčom ku spokojnosti.

Uvažujete nad nákupom darčekovej krabičky? Pevne veríme, že si u nás vyberiete. Môžete si byť istí, že vyššie uvedené kvality spĺňame.